Zamów newsletter

Panel użytkownika

Klub J

Klub J

Spotkania: pierwsza i trzecia środa miesiąca w godz. 19.00 - 21.00 (uwaga: prosimy o sprawdzanie dat bieżących spotkań w aktualnościach lub o kontakt!)

 

Klub "J" w Toruniu

Klub Osiedlowy „Sobótka"
87-100 Toruń,
ul. Wojska Polskiego 43/45
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.   lub  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Renata Margalska - prezes:

tel.: 693 952 525

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Max Szot - wiceprezes:

tel.: 606 985 797

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Na spotkania osób jąkających się zapraszamy osoby jąkające się, również z osobami towarzyszącymi – rodzicami, czy partnerami. Zapraszamy młodzież uczącą się oraz osoby dorosłe do późnej jesieni życia. Zawsze można poprawić jakość mówienia, porozmawiać i spotkać się z osobami o podobnych problemach. Na spotkaniach ćwiczymy zgodnie z sugestiami terapeuty, specjalisty logopedii, wzajemnie się motywujemy i rozmawiamy o swoich problemach związanych przede wszystkim z naszą mową. Sami tworzymy klimat i tematykę spotkań, więc jesteśmy otwarci na problemy i potrzeby osób, które przychodzą do nas. Warto do nas przyjść – świadczą o tym wypowiedzi osób, które przewinęły się przez nasz Klub "J".

1 Czym się zajmujemy i na co możesz liczyć
2 Kronika działań i spotkań
3 Świadectwa
4 Kluby J w Polsce
 

   

   

 

 

    PFRON_UM5